Konferencje & Eventy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju konferencji i eventów. 

Zespół Pałacu Tłokinia jest w pełni profesjonalny, dlatego też począwszy od przygotowania atrakcyjnej oferty, spełniającej oczekiwania nawet najbardziej  wymagających firm i przedsiębiorstw aż do skrupulatnego przeprowadzenia danej konferencji, czy też eventu.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego w ramach pakietu biznesowego zapewniamy im pełen zakres usług. W naszym Pałacu znajduje się pięć sal – Drewniana, Balowa, Oranżeria, Chrystowskich, a także Pejzażowa, które mogą zostać w pełni zaaranżowane na potrzeby szkoleń. Dzięki temu można bez problemu znaleźć   u nas miejsce zarówno na małą, jak i dużą konferencję.

Każde firmowe spotkanie zarówno szkolenie, kurs, jak i podsumowanie roku ma ogromne znaczenie dla pracowników. Najczęściej wtedy zostają oni docenieni za swoje osiągnięcia oraz dowiadują się nad czym powinni jeszcze popracować. Dlatego też staramy się, aby takie spotkanie było jak najlepiej zorganizowane, a klientom niczego nie brakowało. Sale przygotowane na konferencje w naszym pałacu  są wyposażone w niezbędny sprzęt, a Goście mogą wypocząć w komfortowych pokojach o wysokim standardzie.

Klienci często chcą, aby tego typu wydarzenia łączyć z imprezą integracyjną, która stanowi idealny moment do pracy nad team–buildingiem. Dlatego też dla naszych Gości chętnie organizujemy również tego typu eventy, a także pomożemy zorganizować atrakcje  w czasie wolnym.

 

 

 

Zaufali nam