Restauracja w Pałacu Tłokinia

Pałac Tłokinia oferuje menu a’la carte kuchni polskiej z elementami kuchni francuskiej. Wszystkie potrawy tworzymy z produktów, które pochodzą od lokalnych dostawców. Korzystamy z produktów sezonowych, dlatego w zależności od pory roku dysponujemy zróżnicowanym menu. Wśród naszych dań można znaleźć też potrawy inspirowane przepisami pierwszej właścicielki tego pięknego pałacu Pani Zofii Chrystowskiej.

Nasze dania tworzone są z myślą o klientach. Doskonale wiemy, że odwiedza nas mnóstwo rodzin z dziećmi, dlatego nasza restauracja zdecydowała się stworzyć również osobne menu dla najmłodszych. Bardzo nam na tym zależało, ponieważ dzięki temu wspólnym posiłkiem mogą delektować się w naszym pałacu całe rodziny.

Natomiast dania inspirowane kuchnią Pani Zofii Chrystowkiej pomagają gościom wrócić do dawnych lat i przypomnieć sobie domowe smaki. Wśród nich poza tradycyjnym żurkiem na białej kapuście, rosołem oraz grzybową, znajdują się również gołąbki w sosie grzybowym oraz ryż z pieczonym jabłkiem i cynamonem.

Tak zróżnicowane menu przyciąga do nas wielu gości, którzy w naszej restauracji znajdującej się w okolicach Kalisza mogą delektować się smakiem pysznych potraw.

Tak jak zmieniają się pory roku, tak też zmienia się menu naszej restauracji.


Kuchnia wyróżniona wielokrotnie w prestiżowych przewodnikach kulinarnych takich jak Gault&Millau Polska czy Poland100BestRestaurants.