Podaruj prezent

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, to podaruj jej voucher na romantyczną kolację do Pałacu Tłokinia, który w zależności od pakietu może być połączony razem z noclegiem w hotelu i porannym śniadaniem. Dobrym rozwiązaniem jest także voucher na określoną kwotę, którą obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać zarówno na kolację, jak i nocleg.

Natomiast wszystkim miłośnikom historii na pewno spodoba się książka „Pałac Chrystowskich w Tłokinii Kościelnej”, w której znajdą oni informacje o losach mieszkającej w nim rodziny, zmieniających się losach tego miejsca przez kolejne lata historii. Jeśli szukasz upominku dla znajomych smakoszy, to podaruj im prezent w postaci pałacowych przysmaków, które tworzymy w Tłokini samodzielnie, z naturalnych składników. Do wyboru masz zestaw 3 słoików lub kosz pełen pyszności, w którym może się znaleźć również specjalna pałacowa wódka.

Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie w nim coś co będzie odpowiednie do podarowania bliskiej osobie. Doskonałym pomysłem jest również zabranie żony, męża, dzieci lub innej bliskiej osoby na urodzinową kolację lub wspólne, rodzinne świętowanie ważnego wydarzenia.