Wesela

 Jesteśmy po to byście zapamiętali tę chwilę...

Duże doświadczenia, setki zorganizowanych przyjęć weselnych, znakomita kuchnia, dostojna oprawa to gwarancja, że ten wyjątkowy dzień
– Dzień Twojego Ślubu – pozostanie niezapomniany.

Indywidualnie dobierane menu, elastyczność w aranżacji Sali, profesjonalne doradztwo w kompleksowej organizacji ślubu i wesela.
Słowa przysięgi w akompaniamencie śpiewu ptaków…- to wszystko jest możliwe w Pałacu Tłokinia.

 

 To niezwykle malownicze miejsce, z historią i tradycją, które ma swój wyjątkowy klimat sprawiający, że można spędzić w nim niezapomniane chwile.
Pałac Tłokinia został wybudowany w latach1915-1918 przez Państwa Chrystowskich.

Od 2012roku pozostaje do dyspozycji dla wszystkich jako restauracja, hotel oraz miejsce na organizację bankietów, wesel przyjęć.
Wnętrza pałacu zostały odnowione, ale jednocześnie utrzymane w dawnym stylu, dlatego stanowią idealne miejsce na wyjątkowe wesele.
Największa sala Oranżeria położona w otoczeniu zieleni jest  w całości oszklona, dzięki czemu przebijające się  promienie słoneczne
zapewniają piękne i naturalne światło,które stanowi idealne tło do zdjęć.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda młoda para chce, aby dzień ślubu był idealny, dlatego dokładamy wszelkich starań by tak właśnie było.
Dopełnieniem wyjątkowego otoczenia pałacowej oranżerii jest wyśmienita kuchnia oraz wysoki standard serwisu.
O wysoką jakość potraw  na weselu dba posiadający wieloletnie doświadczenie i wybitne osiągnięcia szef kuchni Andrzej Klimek.
W Pałacu Tłokinia cenimy sobie smak potraw, ale również ich estetykę, dlatego każde danie jest dopieszczone w smaku i wyglądzie.

Zależy nam na tym, aby Państwo młodzi wraz z rodzinami zapamiętali ten dzień na zawsze.
Dlatego zabawa w naszym pałacu Goście gwarantuje wspaniałą zabawę przez całą noc.