Sala Pejzażowa

To nie zwykle klimatyczne miejsce,które jest bardzo gustownie urządzone,a swoim stylem przypomina wnętrze dawnego  domu szlacheckiego. Sala pejzażowa, dawna sypialnia mamy właścicielki pałacu  posiada duże okna, które zapewniają dobre oświetlenie,a także zabytkowe meble, które stanowią idealne dopełnienie całego wnętrza.

Sala pejzażowa to idealne miejsce na konferencję, w zależności od układu stołów pomieści się w niej od 16 do 20 osób. Salę  wyposażona w nagłośnienie, TV, DVD, ale także ekran i projektor pisma. Jako pomoce oferujemy także Flipcharty i tablice suchościeralne, w razie potrzeby do dyspozycji gości jest, drukarka oraz ksero. Doskonale wiemy jak ważna jest wygoda podczas prelekcji lub firmowego spotkania, dlatego nasi goście mają do dyspozycji miękkie krzesła zapewniające komfort nawet podczas kilkugodzinnego spotkania.

W naszym pałacu znajduje się 27 gustownie urządzonych pokoi, dzięki czemu do wizyty zachęcamy nie tylko firmy z okolic Kalisza, ale również z całej Polski. Pałac otoczony jest dużym parkiem, w którym znajdują się dwie altany, to wspaniałe miejsce do odpoczynku zdala od miejskiego zgiełku i hałasu.