Pałacowa Oranżeria

Wyjątkowa sala na  imprezę firmową czy przyjęcie weselne powinna być przestronna, ustawna oraz doskonale się prezentować.

Pałacowa Oranżeria to miejsce, które spełnia wszystkie powyższe kryteria i cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Gości. Klienci organizujący event, bankiet, szkolenie w Pałacowej Oranżerii mogą wybrać różne aranżacje sali ( ustawienie krzeseł, stołów), spośród trzech możliwych układów – klasy, podkowy oraz teatru. Ostatni z nich pozwoli pomieścić nawet 300 Gości. Wszystkie z wymienionych układów doskonale sprawdzą się podczas firmowej konferencji lub innego spotkania biznesowego. W przypadku wesela maksymalna liczba Gości jest trochę mniejsza, ponieważ na sali znajdują się wtedy  również stoły- okrągłe lub prostokątne.

Para Młoda może zdecydować czy preferuje okrągłe,czy prostokątne stoły bez dodatkowych opłat.

Co więcej, klienci mogą wypełnić wnętrze własnymi dekoracjami, w postaci balonów, girland, świeżych kwiatów,  które stworzą eleganckie i pasujące do siebie kompozycje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, salę tą polecamy szczególnie osobom, które planują organizację dużej uroczystości i chcą, żeby odbyła się ona w wyjątkowym otoczeniu.