Eventy

 Jeśli szukasz stylowego miejsca położonego w malowniczej okolicy, w którym chcesz zorganizować ciekawy event, to doskonale się składa!

 

 Pałac Tłokinia dysponuje pięknym parkiem rozciągającym się na 6 hektarów, dzięki czemu będzie doskonałym miejscem na imprezę w plenerze. Natomiast jeśli wolisz zorganizować wydarzenie w pomieszczeniu to do wyboru masz pięć różnych sal, największa z nich – Oranżeria pomieści nawet 250 gości. Dzięki czemu w Tłokini wyprawisz zarówno małe przyjęcia, jak i duże imprezy. Dysponujemy, zarówno pokojami typu standard, jak i apartamentami idealnymi dla osób, które chcą odpocząć po podrózy.

Mimo, że wnętrze naszego Pałacu ma swój ściśle określony styl, to na życzenie klienta możemy zaaranżować sale, tak aby swoim wyglądem przypominały te klubowe. Zapewnimy odpowiednie światło oraz dekoracje. Oferujemy doskonałe miejsce na różnego rodzaju eventy, dobrze znamy potrzeby naszych Gości i się do nich dopasowujemy, a oprócz zabawy do rana gwarantujemy także pyszne jedzenie.