Atrakcje na miejscu

Jeśli marzy się Państwu weekend, podczas którego będziecie mogli odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, to koniecznie odwiedźcie nasz Pałac w Tłokini. To malownicze miejsce znajduje się w województwie wielkopolskim, zaledwie 7 km od Kalisza. Pałac otacza piękny park, o powierzchni 6 ha, w którym znajdują się stylowe altanki, idealne jako tło do malowniczych zdjęć.

Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy 27 pokoi w stylu dworkowym, które wyposażone zostały w telewizory i w zestawy do kawy oraz herbaty. Do dyspozycji jest również bezprzewodowe WiFi. W naszej restauracji serwujemy pyszne potrawy, a Gości zachęcamy do udziału w warsztatach kulinarnych, które poprowadzi nasz szef kuchni.

Jednak kurs gotowania to tylko jedna z wielu atrakcja hotelu! W recepcji nasi Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć rowery, a także skorzystać z biblioteczki, którą nieustannie uzupełniamy o nowe książki. Bardzo ciekawą formą rozrywki jest też Geocaching i z pewnością spodoba się wszystkim, którzy lubią szukać wskazówek, łączyć fakty i odkrywać nieznane dotąd sekrety. Nasz hotel to miejsce pełne atrakcji, w którym Goście z pewnością nie będą się nudzić.

Rowery W recepcji istnieje możliwość bez dodatkowych opłat wypożyczyć rowery i wybrać się na przejażdżkę po urokliwej okolicy, szlakiem „Natura 2000” lub do miasta Kalisza.
Piknik Masz ochotę spędzić miłe popołudnie w otoczeniu natury, przyjedź do nas, odbierz koszyk piknikowy i wygodny koc. Korzystaj z uroków naszego parku i cudownego śpiewu ptaków jedząc przysmaki z pałacowej kuchni.
Gry historyczne Czy miałeś kiedyś okazję zagrać w boulle lub szachy na świeżym powietrzu? Zapraszamy do wspólnej zabawy z grami historycznymi w naszym parku!
Sesje zdjęciowe Szukasz inspiracji do wykonania sesji zdjęciowej, chętnie udostępnimy wnętrza pałacu i parku, by Twoje zdjęcia pozostały niepowtarzalne i wyjątkowe.
Kolacje degustacyjne Szukasz oryginalnego pomysłu na spędzenie czasu z drugą połówką lub w gronie przyjaciół? Jeśli tak zarezerwuj kolację degustacyjną i baw się poznawaniem świata przez nowe smaki. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę.
Biblioteka Czy jesienne lub zimowe dni w pałacu oznaczają nudę? Absolutnie nie! Do dyspozycji Gości i tych Małych i tych Dużych pozostaje zbiór książek w naszej małej biblioteczce, które umilą czas relaksu w pokoju.
Geocaching Lubisz szukać, odkrywać i przy tym poznawać historię, jeśli tak proponujemy grę znaną na całym świecie Geocaching i odnalezienie skrytek powiązanych z Pałacem Tłokinia.
Miniatura Pałacu Tłokinia Podczas spaceru po naszym parku obejrzyj wyjątkową miniaturę Pałacu Tłokinia, która jest dokładnym odwzorowaniem pierwowzoru!
Mały Detektyw Chcesz pobawić się w detektywa i szukać ukrytych skrytek z zagadkami, zapraszamy rodziców i dzieci do zabawy terenowej Mały Detektyw” na terenie naszego parku. Szczegóły w recepcji!
Warsztaty Kulinarne Gotowanie to Twoja pasja? A może lubisz poznawać nowe smaki, albo chcesz po prostu nauczyć się pewnych tajników od profesjonalnego szefa kuchni zapraszamy na warsztaty kulinarne, gdzie miło spędzisz czas i uzyskasz pewną wiedzę!