Aktualności

Pergola w Pałacu Tłokinia

NOWE MIEJSCE NA KULINARNEJ MAPIE KALISZA 

 

 

Marzycie o tym by uciec choć na chwilę od miejskiego zgiełku ? Zrelaksować się w otoczeniu zieleni? A może by wybrać się na wycieczkę rowerową i zrobić sobie przerwę  w miłym miejscu w okolicach Kalisza!? Nic prostszego! Mamy dla Was nowe niepowtarzalne miejsce na terenie parku tuż obok Pałacu Tłokinia.

Pergola Pałacu Tłokinia zaprasza na autorskie menu  grillowe  Andrzeja Klimka, gdzie znajdziecie burgery w nowej odsłonie, pyszne panini z dodatkami do wyboru, dla Amatorów sałatek czy past szef kuchni również zaproponuje smakowitą alternatywę.  

Oczywiście nie zapomnieliśmy o aromatycznej kawie w towarzystwie słodkości tworzonych z pasją w Pałacowej kuchni, do których natchnienie i techniki czerpaliśmy podczas szkolenia z cukiernictwa prowadzonego przez Pawła Mieszałę, uznanego cukiernika, zdobywcy tytułu Mistrza Świata Cukierników .

Dla tych bardziej spragnionych i chcących ugasić pragnienie w gorące dni proponujemy świeże herbaty mrożone i zimne piwo.

Pamiętaliśmy również o naszych Milusińskich, oczywiście do ich dyspozycji jest niedaleko położony plac zabaw i gra terenowa Mały Detektyw, która jest świetną zabawą dla całej rodziny!

 

Parkowa pergola będzie otwarta dla naszych Gości, w każdy weekend niezależnie od odbywających się w tym czasie przyjęć!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND !

Pergola- godziny otwarcia:

Piątek 15-22

Sobota 12-22

Niedziela 12-21

 

 

Tel. 62 767 88 88

e-mail: biuro@palac-tlokinia.pl

www.palac-tlokinia.pl

https://www.facebook.com/PalacTlokinia/