Aktualności

OBIEKT BEZPIECZNY HIGIENICZNIE

 

Drodzy Goście,

w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo podczas Państwa pobytu

w naszym obiekcie uprzejmie prosimy o zapoznanie się

z głównymi obowiązującymi zasadami panującymi w Pałacu Tłokinia.

 

Wspólne ich przestrzeganie pozwoli Państwu na miły wypoczynek

a nam zapewni komfort pracy,

byśmy mogli o Państwa odpowiednio zadbać.

- Pracownicy odbyli szkolenie z zasad zachowania czystości, higieny i są zobowiązani do ich przestrzegania – są to min. regularne, dokładne i częste mycie rąk, dezynfekcja stanowiska pracy i sprzętu używanego do wykonywania swoich obowiązków.

- Pracownicy są wyposażeni w maseczki ochronne lub przyłbice, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, mają mierzoną temperaturę codziennie przed rozpoczęciem pracy.

- Prosimy o dezynfekowanie rąk. Płyny do dezynfekcji znajdują się przy głównym wejściu do obiektu oraz budynków pobocznych, przed wejściem do restauracji, przy wyjściach z toalet.

- Proces meldunku ograniczyliśmy do minimum, jednak dla naszego wspólnego dobra prosimy o wypełnienie krótkiego oświadczenia o stanie zdrowia.

Dbajmy o siebie nawzajem!

- Po zameldowaniu Gościa nasza obsługa każdorazowo dezynfekuje ladę recepcyjną oraz terminale płatnicze.

- Rekomendujemy płacenie kartami płatniczymi.

- Ze względów higienicznych nie świadczymy usługi sprzątania podczas pobytów. Na specjalne życzenie, po telefonicznym ustaleniu z recepcją i pod nieobecność Gości w pokoju, personel sprzątający dokona tej usługi.

- Jeżeli istnieje potrzeba jedynie wymiany ręczników, opróżnienia kosza na śmieci albo uzupełnia przyborów toaletowych, uprzejmie prosimy o kontakt z recepcją.

- Dodatkowe wyposażenie pokoju typu: igielniki, czyścik do ubrań, czyścik do butów, szczoteczki do zębów, jednorazowe maszynki do golenia, są dostępne na życzenie w recepcji.

- Nasza restauracja została restrykcyjnie przygotowana do funkcjonowania zgodnie z aktualnymi wytycznymi, aby mogli Państwo w spokoju i bezpieczeństwie spożyć śniadania i pozostałe posiłki.

- Ciągi komunikacyjne w obiekcie są dezynfekowane ze wzmożoną częstotliwością, natomiast toalety , klamki, poręcze, uchwyty  nie rzadziej niż co 1 godzinę. Nasz obiekt sprzątany jest bez chemii, dezynfekowany przy użyciu czyściw nasączonych nanosrebrem.

- Otrzymaliśmy certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej – Obiekt bezpieczny higienicznie.

- Na terenie całego obiektu obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos, a przy korzystaniu z bufetu w restauracji/na sali śniadaniowej dodatkowo obowiązuje noszenie rękawiczek jednorazowych.