Aktualności

I Bieg Chrystowskich 9.06.2019

Pałac Tłokinia ma już 100 lat!!! By uczcić te wyjątkowe urodziny  wraz z Gminą Opatówek i Starostwem Powiatowym oraz Kaliskim Towarzystwie Sportowym Supermaraton zapraszamy do wspólnego świętowania!

Już 9 czerwca zapraszamy do wzięcia udziału w I Biegu Chrystowskich.  Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Pałacu Tłokinia. Tym razem chcemy Wam pokazać wyjątkowe otoczenie pałacu!!!

Inspiracją do organizacji I Biegu Chrystowskich, który wchodzi w II Grand Prix Ziemi Kaliskiej jest wyjątkowa rocznica 100-lecia pałacu w Tłokinii Kościelnej, gdzie obecnie od kilku lat funkcjonuje "Pałac Tłokinia".

Grand Prix Ziemi Kaliskiej to nie lada gratka dla Wszystkich Biegaczy! Każdy, kto przebiegnie w 4 biegach planowanych w tegorocznej edycji otrzyma podczas każdego biegu medale pamiątkowe, które po złożeniu utworzą wspólnie godło Powiatu Kaliskiego.

https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-powiatu-kaliskiego-2019

Ideą I Biegu Chrystowskich jest przede wszystkim promowanie gminy Opatówek wraz jej wyjątkowymi walorami przyrody m.in. fragment szlaku Natura 2000 - po którym przebiegać będzie część trasy oraz upamiętnienie pierwszych właścicieli Pałacu Tłokinia- Państwa Zofii i Ignacego Chrystowskich.

Wydarzenie skierowane jest do osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci- do wszystkich, którzy kochają sport, aktywny sposób spędzania czasu i oczywiście bieganie!

Zapraszamy całe rodziny, grupy przedszkolne, klasy nie tylko z naszej gminy! UWAGA liczba miejsc jest ograniczona więc nie zwlekajcie z zapisami!!!


Już niebawem pojawi się link do strony, gdzie będzie można dokonać rejestracji. Śledźcie nasz profil na facebooku oraz naszą stronę internetową, gdzie na pewno odnajdziecie wszelkie szczegóły jak to zrobić by bawić się tego dnia z nami.