Zasmakuj w degustacji!

Nasza restauracja to miejsce, w którym mogą Państwo spróbować wspaniałych dań, łączących w sobie smaki kuchni polskiej i francuskiej. To doskonały sposób na poznanie nowych smaków i miło spędzony czas we dwoje lub w otoczeniu przyjaciół. Taka kolacja sprawdzi się także jako prezent dla bliskiej osoby (np. rodzeństwa, rodziców lub partnera) i na pewno ją uszczęśliwi.

Jeśli często spotykają się Państwo ze znajomymi w restauracji, to zapraszamy na kolację degustacyjną w Tłokini. Nasz pałac to niezwykle eleganckie miejsce, urządzone w stylu dworkowym, które zdobią zabytkowe meble, zdjęcia poprzednich właścicieli, a także różnorodne obrazy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Gości, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w pełni odpowiedzieć na ich potrzeby. Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz odpowiednio wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań, aby posiłek przebiegał w miłej atmosferze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego pałacu i spróbowania pysznych dań w pięknym otoczeniu.

W ofercie naszej restauracji proponujemy menu degustacyjne składające się z 5, 7 lub 10 setów, podczas których szef kuchni Andrzej Klimek zabierze Was w  niepowtarzalną podróż kulinarną! Podczas degustacji spróbujecie dań opartych na sezonowości i poznacie bliżej gust kulinarny naszego szefa kuchni.

Koszt 5 setowego menu degustacyjneg to 299 zł od osoby.

Istnieje możliwość zarezerwowania również kolacji z odpowiednim doborem trunków do serwowanych dań tzn. "wine pairing", wtedy nasz sommelier dobierze dla Państwa najodpowiedniejsze wina, napoje, alkohole, które podkreślą smak serwowanych dań. 

 Koszt 5 setowego menu  z "wine pairing" to 429 zł od osoby.

Przy rezerwacji stolika 6 osobowego i większego proponujemy indywidualną salę dla Państwa w cenie kolacji degustacyjnej.

Możemy również zadbać o wyjatkowy nastrój i zaaranżować np.  muzykę na żywo za dodatkową opłatą.

Spraw sobie i najblizszym przyjemność i już teraz zarezerwuj stolik!

Rezerwacja możliwa pod numerem telefonu 62 767 88 88!