Aktualności

Po raz kolejny w przewodniku Gault & Millau Polska!

W miniony poniedziałek  we Wrocławiu odbyła się wielka gala przewodnika kulinarnego Gaulit & Millau Polska 2018.

W wydarzeniu pod honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta Wrocławia wzięło udział ponad 600 gości, w tym blisko 400 szefów kuchni, a wśród nich również Andrzej Klimek reprezentujący Pałac Tłokinia.

Oprócz części artystycznej oraz kulinarnej podczas gali odbyła się premiera Żółtego Przewodnika Gaulit & Millau 2018, przewodnika który podpowie dokąd wybrać się na smaczny posiłek. W tegorocznym wydaniu rekomendację otrzymały 580 restauracji z całej Polski oraz 160 produktów regionalnych.

Tym razem niezależni recenzenci docenili tradycyjne smaki w menu Pałacu Tłokinia, które odnajdziecie wśród propozycji naszej karty dań, w specjalnej wkładce Menu Kuchni Pani Chrystowskiej, a wśród nich intensywny w smaku staropolski  żurek na białej kiełbasie oraz gołąbki faszerowane kaszą i soczystą wieprzowiną w aromatycznym sosie grzybowym.

Wzorujac się na przewodniku Gault & Millau dodamy tzw. PSST! czyli podpowiedź odnośnie naszej restauracji:)

PSST! Wszystkich miłośników win serdecznie zapraszamy do skosztowania win z naszej karty.  Spieszymy z informacją, że można je degustować również zakupując choćby jedną lampkę, ponieważ w naszej ofercie proponujemy również wina dostępne na kieliszki!  Z innych trunków proponujemy choćby piwo regionalne, także każdy znajdzie coś dla siebie!

Serdecznie zapraszamy i oczywiście dziękujęmy za wyróźnienie w kolejnej edycji przewodnika!