Aktualności

Pałac Tłokinia w gronie Poland100Best Restaurants2017!

20.10.2017 w restauracji Amber Room w Warszawie odbyła sie uroczysta Gala Poland100 Best Restaurants, konkursu oraz przewodnika kulinarnego, który wyłania najelpsze restauracje w Polsce. Restauracje są oceniane w głównej mierze przez konsumentów, dzięki czemu ocena jest bardziej obiektywna i  wiarygodna niż wyrażana recenzje przez krytyków kulinarnych.

Nagrody przyznawane były jak co roku 3 kategoriach:

Najlepsza Restauracja w Polsce oraz Najlepsza Karczma w Polsce w czterech grupach Award of Exellence- jeden widelec, Best of Award of Exellence- 2 widelce, Grand Award- 3 widelce oraz Grand Award- 3 widelce Plus.

W tym roku najwyższe podium zdobyła restauracja N31 Restaurant & Bar Roberta Sowy oraz karczma Litworowy Dwór z Białki Tatrzańskiej. Serdecznie gratulujemy.

Pałac Tłokinia i kuchnia Andrzeja Klimka po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych w Polsce, za co serdecznie Państwu Drodzy Goście dziękujemy!  Nasz Szef Kuchni chyba nie mógł mysleć o lepszym wyróżnieniu w Międzynarodowym Dniu Szefów Kuchni, który obchodzono własnie 20.10.2017!

Bardzo dziękujemy za zaufanianie i tak miłe wyróżnienie!