Aktualności

Pałac Tłokinia to miejsce, które lubi dzieci!

Już po raz kolejny Pałac Tłokinia bierze udział w kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. Tym razem  już XI edycja kampanii przyciągnęła szerokie grono hotelarzy, którzy chcieliby zostać uhonorowani tym wyjątkowym certyfikatem.

Nie jest to zwykła nagroda, bo trzeba sobie na nią zapracować! a w jaki sposób?  Otóż trzeba otrzymać jak najwięcej pozytywnych ocen od rodziców oraz przede wszystkim od najmłodszych Gości.

W Pałacu Tłokinia od zawsze mile widziane były dzieci. Wielokrotnie mieliśmy okazję bawić się z naszymi małymi przybyszami na różnego rodzaju imprezach. Bale karnawałowe, brunche już na stałe wpisały się w kalendarz imprez Pałacu Tłokinia. Oferta warsztatów kulinarnych dla Najmłodszych przyciąga z roku na rok coraz więcej chętnych uczestników.

W pałacu słychać często gwar i śmiech dziecięcy, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że Najmłodszym podoba się każda wizyta w Pałacu Tłokinia.

Przyjazd na pobyt w Tłokinii również gwarantuje przyjazność dla dzieci,nasze pokoje są przygotowane na wizytę małych Gości, w menu naszej restauracji odnajdziemy dania dla Milusińskich, a otoczenie pałacu pozwoli na świetną zabawę.

Podsumowaniem działań Pałacu Tłokinia jest coroczny audyt członków kapituły kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. Tym razem gościliśmy Montse Gras oraz dr Wojciecha Ozimka.

Serdecznie dziękujemy za przemiłą wizytę, a Was drodzy zwolennicy Pałacu Tłokinia prosimy by trzymać kciuki za nasz obiekt. Pod koniec października dowiemy się podczas uroczystej gali, czy i tym razem otrzymamy rekomendacje kapituły!