Aktualności

Pałac Tłokinia Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Jeśli marzy Ci się ślub jak z bajki, w wyjątkowej oprawie i scenerii, a do tego chciałbyś by wszystko przebiegło według twojego wymarzonego planu, albo być może nie masz pomysłu jak to zrobić? W obu przypadkach Pałac Tłokinia chętnie Ci w tym wszystkim pomoże!

Na dowód jakości świadczonych przez nas usług związanych z organizacją przyjęć okolicznościowych, ślubów, wesel  dnia 7.11.17 podczas uroczystej gali Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych  w Hotelu Talaria Resort & Spa  nasz weselny team manager Bartosz Woźniak, kierownik sali Adrian Pilarczyk i kierownik recepcji Marta Szkudlarek odebrali certyfikat Partnera Honorowego 2018 przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, który zaświadcza, iż Pałac Tłokinia spełnia wymogi stawiane przez niniejsze Stowarzyszenie gwarantując tym samym wysoką jakość świadczonych usług.

Dziękujęmy z tego meijsca wszystkim Parom Młodym, które do tej pory obdarzyły nas swoim zaufaniem i zorganizowały ten wyjatkowy dzień właśnie tu w pałacu. Gwarantujemy również Tym Wszystkim Parom, z którymi spotkamy się w przyszłości podczas organizacji przyjęć że dołożymy wszelkich starań byście zapamiętali ten dzień na zawsze!