Aktualności

Gala kampani Hotel Przyjazny Rodzinie!

26 października 2019 w niezwykle urokliwym miejscu, w Pałacu Mała Wieś obok Grójca, odbyła się uroczysta gala podsumuwująca XI edycję kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie.

Program tej kampanii, wymyślony przez "Matkę Kapitułę" Violettę Hamerską- wybitnego eksperta w dziedzinie hotelarskiej ma na celu promowanie miejsc idealnych na pobyt z dzieckiem, gdzie zarówno rodzic jak i dziecko będzie mogło wypocząć w miłej atmosferze.

To już czwarty raz, gdy Pałac Tłokinia bierze udział w tej niezwykłej akcji. Tym razem po raz kolejny z ogromnym sukcesem po audycie członków kapituły Montse Grass oraz dr Wojciecha Ozimka oraz dzięki Gościom, którzy oddali na nas swoje głosy i wyrazili przychylność dla naszego obiektu otrzymaliśmy certyfikat 100% rekomendacji jako obiekt przyjazny rodzinie i jeden z najlepszych obiektów na wypoczynek z rodziną w Polsce.

W całej kampannii audytowanych było ponad 40 hoteli, pensjonatów ośrodków. Z tego zaledwie 6 otrzymało 100% rekomendacji oraz tą szczególną statuetkę.

Tym razem odbieraliśmy nagrodę w szczególnym gronie, ponieważ towarzyszyły nam nasze dzieci, bez których wiele pomysłów skierowanych do najmłodszych w Pałacu Tłokinia pewnie by się nie odbyła. To oni są dla nas największą inspiracją!

Pałac Tłokinia od zawsze otwarty dla dzieci, zapraszający na różne wydarzenia, ale również dobający o pobyt dzieci w naszym obiekcie jest przyjazny rodzinom. Młodzi Podróżnicy, Goście pokazują w progach pałacu, że i oni niezależnie od wieku potrafią zachować się w takich miejscach, mają w sobie wiele ciekawości by poznać na swój sposób historię tego wyjatkowego miejsca. My- załoga Pałacu Tłokinia staramy się im to umożliwiać i zapaść w ich pamieci na długo. Dbamy też o ich pełne brzuchy, serwując potrawy zdrowe ale i pyszne.  Mamy stałych bywalców naszej restauracji, dla których nie ma tygodnia bez choćby jednej wizyty w pałacowej restauracji na pierogi,  rosołek czy kurczaczka i spaghetti.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na kolejne wizyty w naszych progach! do zobaczenia!