Aktualności

Dzień Kobiet w świecie Jogi z Agnieszką Maciąg

Drogie Panie, czy Wasze święto można świętować tylko podczas hucznych imprez organzowanych z tejże wyjątkowej okazji? Oczywiście można! Ale...:-) Grono  fantastycznych kobiet, które spędziło ostatni weekend w Pałacu Tłokinia udowadnia, że z okazji naszego święta warto sprawić sobie przyjemność w taki sposób, który każdej z nas najbardziej odpowiada.

 Tym razem Panie, które do nas dotarły zatopiły się w tajnikach jogi podczas weekendowych warsztatów Jogi prowadzonych przez barwną postać, profesjonalistkę w tej dziedzinie, autorkę wielu książek, a szerszemu gronu znanej modelce - Agnieszkę Maciąg.

Był to czas skupienia, medytacji, czas poznawania siebie i swoich potrzeb, ale i czas uczty dla organizmu, o którą zadbał jak zwykle nasz niezawodny zespół kuchni wraz z Andrzejem Klimkiem. Tym razem na talerzach zagościły tylko dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe- było bardzo kolorowo!

Dziękujęmy za wspólny czas, za wprowadzenie tak zupełnie innej atmosfery do wnętrz pałacu i za pozytywną energię, która udzieliła się i nam. Do zobaczenia podczas lata!