Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Jeśli nie masz pomysłu jak wyrazić swoją wdzięczność wobec swoich Dziadków, albo też Dziadków Twoich dzieci z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka Pałac Tłokinia chętnie podpowie Ci jak to zrobić!

Nic nie sprawi im większej przyjemności jak rodzinnie spędzony czas, a takie rozwiązanie jest możliwe podczas wspólnego biesadowania przy stole. Istnieje też możliwość by Dziadkowie poczuli się wyjątkowo i by  wybrali się na wspólny posiłek.

To wszystko możliwe jest w naszej restauracji Pałac Tłokinia. Nasze zimowe menu wraz z daniami dla dzieci na pewno pozwoli wybrać coś odpowiedniego dla każdego!

www.palac-tlokinia.pl/restauracja-menu.html

W terminach 19.01 (piątek) 20.01 ( sobota) oraz  22.01( poniedziałek) na wszystkie dania z naszej karty menu dla Wszystkich Babć i Dziadków proponujemy specjalną zniżkę  10% od cen z karty menu.

 

W niedziele 21.01.18 odbywa się w Pałacu Tłokinia bal karnawałowy dla Dzieci, jedna z wielu rodzinnych imprez, które już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w naszym obiekcie.  I tym razem pomyśleliśmy o naszych Babciach i Dziadkach, jeśli chciałbyś by wzieli wraz z Wami udział w tym balu, specjalnie dla nich proponujemy zniżkę  na wejście w wysokości 25% .(Koszt udziału os. dorosłej to 59 zł, dzieci powyżej 3 lat 30 zł, maluszki wstęp bezpłatny)

Dzieci będą wspólnie z animatorami szaleć podczas różnych zabaw w klimacie indiańskim, a tymczasem Dziadkowie mogą skorzystać z bogato zastawionego stołu szwedzkiego dostępnego przez cały czas trwania balu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania z okazji Święta Babci i Dziadka.

Rezerwacji stolika bądź udziału w Balu mozna dokonać pod numerem telefonu 62 767 88 88.