Aktualności

WIELKANOC 2020

Za kilka dni usiądziemy w rodzinnym gronie do śniadania Wielkanocnego, a tym samym zaczniemy świętowanie świąt Wielkiej Nocy. Choć te święta będą zupełnie inne niż dotychczas to zapewne każdy z nas postara się by w tym nietypowym czasie były jak najbardziej normalne i radosne, bo to właśnie te cechy najbardziej w obecnej chwili doceniamy.

 

Pałac Tłokinia wychodząc Wam naprzeciw przygotował opcję CATERINGU WIELKANOCNEGO. Wszyscy, którzy znają naszą kuchnię wiedzą, że pracujemy tylko na świeżych produktach, bez ulepszaczy. Gotujemy tradycyjnie co łatwo zauważyć kosztując nasze dania.  Zachęcamy Was do zamówienia dań na wielkanocny stół, z chęcią przygotujemy je dla Was. Poniżej przedstawiamy przykładowe dania, które możemy Wam z tej okazji zaproponować, ale jednocześnie podkreślamy, że zgodnie z zasadą naszej dotychczasowej działalności- JESTEŚMY OTWARCI NA WASZE INDYWIDUALNE POTRZEBY,  jeśli jest taka potrzeba z Waszej strony postaramy się spełnić również Wasze indywidualne oczekiwania.

Jeśli nie będzie Wam dane spotkać się z Waszymi najbliższymi, seniorami podczas tych świąt, a chcielibyście by i Oni mogli odpowiednio świętować, pamiętajcie, ze możemy Wasze zamówienie podzielić zgodnie z Waszymi wskazówkami i nawet dowieźć pod wskazany adres.  Jedząc te same dania z najbliższymi i np. łącząc się przez telefon lub inny sposób będziecie mogli się poczuć jak przy jednym stole! :-) Święta obchodzone zdalnie czemu nie?????

 

Dodatkowo pragniemy Wam zaproponować opcję OBIADÓW WEEKENDOWYCH. Obserwując dotychczasowy normany czas działania naszej restauracji, widzieliśmy jak chętnie odwiedzaliście nas właśnie w weekendy na rodzinnych obiadach, uroczystościach.  Dlatego też już od 18.04.2020 ruszamy z akcją RODZINNY OBIAD WEEKENDOWY, byście póki co w domu mieli możliwość skosztować dań z naszej karty menu.  Skoro rodzinnie to  nasza propozycja musi być oparta na daniach kuchni Pani Chrystowskiej. Zatem nie zabraknie schabowego, kotleta devolaille, gołąbków, kotletów cielęcych no i oczywiście naszej kaczki. ????

Jak to będzie działać ?

Jeśli chcesz byśmy przygotowali dla Ciebie obiad na sobotę lub niedzielę ZADZWOŃ DO PIĄTKU˃62 767 88 88 ˃ POWIEDZ CO CHCIAŁABYŚ/ CHCIAŁBYŚ ZAMÓWIĆ˃A MY TO DLA CIEBIE PRZYGOTUJEMY!

Czekamy na Was drodzy Goście i pamiętajcie, ze każde Wasze zamówienie pozwala nam przetrwać ten trudny dla nas czas! Zrobimy wszystko by Pałac Tłokinia nadal był i byśmy już za chwilę mogli się z Wami spotkać w naszych murach. Pomóż nam w tym, a my gwarantujemy, że zapewnimy Ci smaczny i zdrowy posiłek.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy Wesołych Świąt!