Aktualności

Business Mix Calisia oraz Kaliskiego Inkubatora w Pałacu Tłokinia

W minioną środę 19.09.2018 mieliśmy przyjemność gościć  liczną grupę właścicieli firm oraz przedsiębiorców z Kalisza oraz okręgu kaliskiego podczas nieoficjalnej formuły spotkania, mającej na celu bliższą współpracę oraz poznanie się nawzajem. Impreza została zorganizowana przy współpracy tak dobrze znanego na kaliskim rynku portalu www.calisia.pl oraz Kaliskiego Inkubatora Przedsiebiorczości.

Business Mix Calisia to już cykliczna impreza, która zyskuje coraz więcej zwolenników, na co wskazują ankiety wypełniane przez uczestników. "Z anonimowych ankiet przeprowadzonych podczas eventu wynika że aż 98,5% – chętnie przyjdzie na kolejne takie spotkanie, a 94,5% dało mu maksymalną ocenę – na 5"- dodaje właściciel portalu Calisia.pl.

Okazja do spotkania dała możliwość nie tylko poznania się nawzajem, ale zaproponowała uczestnikom wiele dodatkowych atrakcji jak kreatywne warsztaty dotyczące emocji, prowadzone przez trenera  biznesu i rozwoju osobistego Annę Krajewską, premierę nowego wizerunku Kaliskiego Inkubatora, możliwosć poznania koncepcji międzynarodowego programu Early Warning Europe, który wspomaga przedsiębiorców w trudnych syuacjach, konkurs z nagrodami, podczas którego można było zdobyć również upominek od Pałacu Tłokinia w postaci jesiennego pakietu- z konfiturami i innymi smakołykami, natomiast na to wyjatkowe wydarzenie można było przybyć eksluzywnymi limuzynami, które zapewniła Auto Grupa Lis. O część kulinarny- poczęstunek  zadbali oczywiście nasi kucharze.

Bardzo dziękujęmy za owocną współpracę portalowi Calisia.pl oraz Kaliskiemu Inkubatorowi Przedsiębiorczości i życzymy dalszych sukcesów w organizacji tego typu spotkań.

 zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.calisia.pl