Aktualności

Brunch Mikołajkowy 8.12.19

Za oknami piękna złota polska jesień, ale my już dziś zapraszamy Was do wspólnej zabawy podczas corocznego Brunchu Mikołajkowego.

Już 8.12.12  spędźcie z nami niedzielne popołudnie! Podczas brunchu nie zabraknie zabaw w klimacie zimowym, doszły nas też słuchy, że św. Mikołaj zapowiedział swoją wizytę u nas by spotkać się z wszystkimi grzecznymi dziećmi! Dzieci będą zajęte również zadaniami plastycznymi, które przygotujemy dla nich tego dnia.

Jak zwykle szef kuchni zaserwuje dla Was pyszne posiłki oraz słodki bufet.

Coroczne brunche mikołajkowe cieszą się dużą popularnością i sympatią, ze strony naszych Gości, bo przecież z nami nie można się nudzić!

Rozpoczynamy zapisy, bawcie się w tym dniu razem z nami! Zapraszamy

62 767 88 88

koszt udziału:

osoba dorosła: 65 zł

dziecko powyżej 3 lat: 39 zł

Maluszki bawią się za darmo

 

W tym dniu w Kaliszu odbywa się wyjątkowe wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń naszego miasta " Wigilia na Kaliskim Rynku", dlatego też jak co roku wspieramy to wydarzenie. Tym razem poprzez zbiórkę do puszki  na podopiecznych Funacji "Bread of Life" podczas brunchu oraz podczas licytacji, które planujemy przeprowadzić podczas naszej wspólnej zabawy. Liczymy na to, że wspomożecie choćby symbolicznie tę niezwykłą akcję. Pamiętaj i Ty możesz zostać aniołem!:)