Aktualności

Bańki lekarskie- pomysł na jesienne choroby!

Jesień za oknami, a co za tym idzie czas zachorowań rozpoczęty,  dlatego też już po raz kolejny zapraszamy serdecznie do Pałacu Tłokinia na nietypowe dla wielu wydarzenie, mianowicie  na kurs stawiania baniek lekarskich prowadzony przez specjalistę w tej dziedzinie Dr Narcyza Sadłonia.

Kurs odbędzie sie 14.11.2018 o godzinie 17:00.
Podczas kursu uczestniczy otrzymają fachową wiedzę teoretyczną na temat techniki oraz zasad działania baniek lekarskich oraz w części praktycznej będą mieli okazję samodzielnie nauczyć się stawiania baniek lekarskich.
*Każdy uczestnik kursu otrzyma po zakończonym kursie zestaw baniek lekarskich Dr Narcyza do samodzielnego stawiania.
koszt 130 zł/1 osoba
Zapisy 62 767 88 88.
Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

 

Poniżej kilka słów o naszym Szkoleniowcu ;-)

 

lek. Narcyz Sadłoń – (ur. 30.10.1975r. w Biskupcu na Warmii) podróżnik, taternik, alpinista. Uczestniczył w wyprawach wysokogórskich w Himalajach, Alpach i na Kaukazie. Z zawodu lekarz pracujący przez dziesięć lat na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W latach 2009-2010 lekarz osobisty prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Fundator i Prezes Fundacji Leczyć Zdrowo z Kościeliska, twórca i prezes Instytutu Zdrowego Leczenia oraz polskiej marki Doktor Narcyz.

Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą jako Doktor Narcyz. Zakres działalności medycznej sięga od metod tradycyjnych, poprzez wprowadzanie nowatorskich rozwiązań na miarę XXI wieku. W wolnych chwilach uprawia turystykę wysokogórską oraz angażuje się amatorsko w różnorodne dyscypliny sportowe. W trakcie wypraw wysokogórskich oraz uprawiając sport zajmuje się analizą zjawisk działających na człowieka i zachodzących w organizmie pod wpływem wysiłku fizycznego i zmian środowiskowych.

Żonaty, ma cztery córki.