Aktualności

100% rekomendacji na 10-tą jubileuszową Kampanie "HPR"

Uroczysta gala 10-tej Jubileuszowej edycji kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie 6.10.2018 zakończyła się dla Pałacu Tłokinia wielkim sukcesem!!!

Podczas tego ważnego wydarzenia Pałac Tłokinia otrzymał wyjątkową nagrodę jaką jest certyfikat, dający 100% rekomendacji,  czyli 5 słoneczek jako miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Co za tym idzie, znaleźliśmy się w gronie czołowych hoteli, obiektów w całej Polsce, które dbają o najmniejszy szczegół podczas pobytu rodziny z dziećmi, gdzie przyjeżdżając z najmłodszymi Gośćmi możemy liczyć na przyjazną atmosferę, menu dopasowane do podniebień maluchów czy pomysły na spędzenie wolego czasu.

Z Kampanią Hotel Przyjazny Rodzinie Pałac Tłokinia związany jest już 3 rok, kolejne edycje pozwalały na osiągnięcie kolejnych coraz wyższych wyników audytu, aż pozwoliło tym razem sięgnąć po nagrodę główną.

Pomysłodawczyni kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie Pani Wioletta Hamerska wraz z licznym gronem audytorów wśród których pojawiają się między innymi takie nazwiska jak Joanna Kryńska, Marta Kuligowska, Beata Tadla, Marcin Perchuć, Katarzyna Montgomery czy Czesław Mozil co roku pokonuje tysiące kilometrów by sprawdzać podczas audytów jak również jako "Tajemniczy Gość" przygotowanie obiektów i hoteli pod kątem wypoczynku z dziećmi.

Marka Hotel Przyjazny Rodzinie to znak rozpoznawalny z roku na rok przez coraz szersze grono rodzin z dziećmi- gości hotelowych. To również marka, która w znaczny sposób zmieniła tendencje hotelowe oraz sposób podejścia do Gościa- rodziny podczas ich pobytu, otworzyła się bardziej na potrzeby rodzin i dzieci, które w zamyśle programu mają być traktowane jako VIP-y.

To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ pozwala nam pokazywać, że do takich obiektów jak nasz- zabytkowych można przyjechać również z dziećmi, można czuć się tu swobodnie bez obawy, że być może jest to miejsce zbyt poważne dla dzieci. W codziennym funkcjonowaniu pałacu staramy się przemycać to poczucie, by mały Gość czuł się tu naturalnie, a wiszące obrazy, stare zdjęcia czy bibeloty budziły w nim ciekawość poznawania historii. Niezwykle ważnym aspektem jest również dla nas menu dla dzieci, w którym proponujemy dania zdrowe, wykonane ze świeżych produktów trochę "jak u babci", dzieci z przyjemnością wracają na nasze pierożki jagodowe czy pyszny rosół:)

Pałac Tłokinia to miejsce przyjazne dzieciom nie tylko podczas pobytów, ale również w ramach licznych akcji, które odbywają się cyklicznie co roku na terenie pałacu takich jak brunche mikołajkowe i wielkanocne, bale karnawałowe dla dzieci, warsztaty kulinarne czy warsztaty piernikowe.

Dlatego też dziękujemy za docenienie tą nagrodą! Jest ona dla nas miłą motywacją by dalej się rozwijać!:-)